O festivalu

Festival Čokoládové Losiny aneb čokoláda v pohybu je koktejlem zážitků pro všechny generace.

„Život je jako bonboniéra,“ říkával Forrest Gump. Představte si tedy tento festival jako nádhernou velikou bonboniéru zabalenou do ručního papíru. A představte si sebe jako zvídavého človíčka, zmenšeného asi na jednu setinu, který stojí na okraji této bonboniéry a před sebou má samé skvělé možnosti. V jednom důlku ho čekají vystoupení a ukázky práce mistrů cukrářů a kuchařů. Další důlek nabídne vlastnoruční tvoření dobrot a ochutnávky kulinářských specialit. V další jamce může jen tak relaxovat a v jiné dovádět při pohybových aktivitách pro všechny věkové kategorie.

Všechny tyto zážitky navíc násobí krásné podhůří Jeseníků, které přímo ve Velkých Losinách nabízí kouzelné místo v podobě areálu Velkolosinských pralinek nedaleko velkolosinského zámku, příjemný zámecký a lázeňský park, unikátní ruční papírnu, procházku na novou rozhlednu na Bukové hoře a láká také k návštěvě termálního parku nebo nedaleké Loučné nad Desnou.

Jedinečný mix zážitků pro Vás připravuje spolek Za krásným kopcem ve spolupráci s Olomouckým krajem, Obcí Velké Losiny, Obcí Loučná nad Desnou a dalšími skvělými partnery i přáteli.

Těšíme se na Vás ve Velkých Losinách a doufáme, že čokoláda ve spojení s pohybem Vám dodá příval endorfinů a přinese spoustu milých setkání.